Id-dar > Kuntatt magħna
Tel: +86-29-86105123
Tal-fax: +86-29-86513529
E-Mail:Manager@rejeegroup.com
Indirizz: Rm 10802, Blokk B, bini ta ' Kairui, Xi'an ekonomika fiż-żona tal-iżvilupp, fiċ-Ċina.
Manager

Manager: Eva Hui

Email:eva@rejeegroup.com

Eżekuttiv bejgħ

Bejgħ Eżekuttiv: Natalie

Email: natalie@rejeegroup.com

Ir-rappreżentant tal-bejgħ

Rappreżentant bejgħ: Eric

Email:Eric@rejeegroup.com


Bejgħ rappreżentattiv: Vincent

Email:VINCENT@rejeegroup.com


Bejgħ ta ' Merchandiser

Bejgħ Merchandiser: Emma

Email:Emma@rejeegroup.com

Bejgħ Merchandiser: Thomas

Email:Thomas@rejeegroup.com

Sale posterjuri servizz

Sale posterjuri servizz: Jason

Email:Jason@rejeegroup.com


Sale posterjuri servizz: Kevin

Email:Kevin@rejeegroup.com


Persunal tekniku

Tekniċi tal-persunal: Alan

Email:Technical@rejeegroup.com


Tezorier

Teżorier: Julia

Email:Julia@rejeegroup.com




Il-prodotti